תפקידים לבוגרי אקדמיה

סיימתם לאחרונה את התואר? אתם בשנת הלימודים האחרונה? או שאולי התחלתם לעבוד, אך אתם מחפשים תפקיד מאתגר ומתגמל יותר?

אולי אתם מחפשים הזדמנויות בינלאומיות? חשיפה להנהלה הבכירה? עמיתים מעולים? סביבת עבודה מהירה?

נשמח לשמוע מאנשי מקצוע צעירים ונמרצים, עם אנרגיות ויכולת להצטרף לצוות ההישגי שלנו.

יש לנו תרבות עבודה ייחודית. נספק לכם חיזוקים חיוביים כדי לפקפק בדרך בה הדברים נעשים ולספר לנו על הרעיונות שלכם.

אם נשמע שזה מתאים לכם, אולי Hilti היא המקום המושלם לפתוח בו את הקריירה שלכם.

"אין לי רקע במכירות וכשהגעתי ליריד התעסוקה, רוב החברות רצו לדבר איתך רק אם היה לך ניסיון מתאים. Hilti היו פתוחים לחלוטין. הם התעניינו בי, יותר מאשר בתואר שאני לומד."

אנדריאס האס, מנהל פרויקטים, לוגיסטיקה עולמית

Oהזדמנויות בכל רחבי העסק

כשתתחילו לעבוד ב-Hilti, תצטרפו לצוות של אנשים המחזיקים במגוון תארים אך חולקים את אותה תפיסה, ונכשיר אתכם לקריירה מרגשת ומגוונת.

רוב הבוגרים שלנו מתחילים לעבוד בתחום ניהול תיקי הלקוחות, כיוון שזו הדרך היעילה והמהירה ביותר להבין כיצד העסק שלנו פועל. זהו גם מקום נהדר להוכיח לנו (ולעצמכם) מאיזה חומר קורצתם.

ספקו לנו תוצאות מצוינות באופן עקבי, ונעניק לכם כל הזדמנות לפתח את כישוריכם ולהרחיב את תפקידכם. כשתהיו מוכנים לאתגר חדש, תוכלו ליישם את הידע שצברתם בתחומי העסק האחרים, ולנוע ברחבי החברה ואולי אפילו ברחבי העולם.

יכול להיות שהשלב הבא עבורכם יהיה שיווק, או כספים, לוגיסטיקה או מחקר. תוכלו לעבור לתפקיד הנהלה בכיר, או למשהו טכני. לא משנה מה תבחרו, נעניק לכם אחריות רבה כבר בהתחלה, ותקבלו את כל ההכשרה הדרושה לכם לטיפוח הקריירה.

לא עוד תפקיד מכירות רגיל

ניהול תיקי הלקוחות ב-Hilti הוא תפקיד של מכירה מייעצת, במובן המקצועי ביותר. הוא מתמקד ביצירת קשרים חדשים עם לקוחות ובניית מערכות יחסים עם לקוחות קיימים. רוב הלקוחות כבר יכירו את המוצרים שלנו, יאמינו בהם וירצו לעבוד איתם.

זהו תפקיד מרגש ופעיל, שיאפשר לכם לעבוד בכמה פרויקטים מרגשים במיוחד. כמה מהעבודות כוללות פרויקטים בפרופיל-גבוה, כמו גורדי שחקים, אצטדיונים ומסילות רכבת, ואחרות מתמקדות בעבודה יומיומית לשיפור חיי האדם הפשוט. למשל, רבים ממוצרינו מעוצבים להציל חיים ולהגן על בניינים במקרי שריפות ורעידות אדמה.

 

אם אתם לא בטוחים שתפקיד המכירות מתאים לכם, הסירו דאגה מלבכם. איננו מבצעים שיחות מכירוה מסורתיות ב-Hilti. יכול להיות שתופתעו, כפי שקורה לרבים מעובדינו. הם מתחילים בעבודה הראשונה שלהם לאחר הלימודים, מתוך כוונה להמשיך לתפקיד בניהול תיקי לקוחות, אך בוחרים בסוף להישאר בתחום המכירות המהנה והמתגמל.

כמה ממנהלי תיקי הלקוחות שלנו לא חשבו מעולם שיעבדו בתחום הבנייה. יש להם תארים בהנדסה או במנהל עסקים, אך גם בהיסטוריה או בצרפתית. אך הם פורחים בתפקיד זה הודות לאנרגיה, לאומץ, לחשיבה החריפה ולתחרותיות שלהם. יש לנו תמהיל מצוין של אנשים, וההצלחה שלנו מתבססת על יכולת ועבודת צוות, לא משנה מאיזה רקע אתם מגיעים.

אנו נכשיר אתכם, נציב בפניכם אתגרים ונתגמל אתכם

ב-Hilti אנו משקיעים בהכשרה ופיתוח של העובדים שלנו, יותר מאשר בכל חברה אחרת. זה הגמול הממתין לכם בתמורה לעבודה קשה ותוצאות מעולות.

כל חבר צוות זוכה להכשרה פרטנית, והדלת שלנו תמיד פתוחה, אם אתם זקוקים לסיוע או עצה. כמו כן, יש לנו תהליך יסודי מאוד להערכת עובדים. אנו מעריכים את כולם בחברה בהליך שנתי של התאמת קריירה וביצועים. כך אנו מזהים הזדמנויות לפיתוח עובדים בעזרת אחריות, תרבויות ואתגרי שווקים חדשים. משמעות הדבר היא שאנו יכולים להרחיב את מערכת הכישורים שלכם, לעודד את שאפתנותכם ולפתוח בפניכם דלתות.

יתכן שזה נשמע מופרך, אך כמה מהעובדים בעלי הביצועים הגבוהים ביותר עברו מתפקיד ניהול תיקי לקוחות למשאבי אנוש, או ממחלקת הכספים בהונג קונג למחלקת השיווק בצורפת.

בעזרת מחויבות, עבודת צווות ותוצאות עקביות, תוכלו לעבור במהירות לתפקידי מנהיגות ב-Hilti. למעשה, 80% ממשרות ההנהלה שלנו מאוישות במועמדים פנימיים. אם תרצו, זוהי עדות לערך שאנו מייחסים לאנשינו.

לוודא שאתם מתאימים

כשתגישו מועמדות לעבודה ב-Hilti, תוכלו לחוש באופי של המקום מיד.

אם נזמין אתכם לראיון, נתחיל בתהליך ונספק לכם משוב מהיר.

כחלק מתהליך ההערכה לתפקידי ניהול תיקי לקוחות, ניקח אתכם ל'נסיעת שטח' כדי להראות לכם יום בחיי הצוות ונספק לכם זמן לפגוש אותו ולשוחח איתו. כך תווכחו במהרה בשיעור קומתם של עובדינו ובמסירותם ללקוחותינו.

כדי להגיש מועמדות לעבודה, גשו לעמוד המשרות [קישור] וסננו את החיפוש על פי משרות המתאימות לבוגרים. באפשרותכם להגיש מועמדות לתפקיד אחד או יותר בבת אחת. אם אינכם מוצאים משהו שמתאים לכם, הגישו לנו מועמדות כללית [קישור] ונבדוק איך נוכל לעזור.

להחזיר לקהילה ולגלות מעורבות

עבורנו, אחריות חברתית היא הדבר הטבעי ביותר. בהתאם לערך שאנו מטפחים, לבנות עתיד טוב יותר, אנו מנסים לסייע לאנשים לסייע לעצמם כדי לגרום לשיפור משמעותי ובר-קיימא בחיים המקומיים ובתנאי העבודה.

נעודד אתכם לקום מכסאותיכם, להפשיל שרוולים ולהצטרף אלינו בפעילויות אחריות חברתית תאגידית באזורכם. נשמח לקבל מכם גם רעיונות לדרכים חדשות להתנדב.