עבודה בהנדסה

החדשנות נמצאת בדמנו, והמהנדסים שלנו מאתגרים את עצמם בכל יום למצוא פתרונות חדשניים לשיפור הבטיחות והיצרנות.

הצטרפו לצוות המהנדסים שלנו, ותוכלו לייעץ באתרי בנייה, לקחת חלק בבניית התוכנות שלנו או לפתח מוצרים באחד ממרכזי המחקר והפיתוח החדשניים שלנו. תתמחו במכניקה, אופטיקה, כימיקלים או מתכות... עצירת שרפות, עיגון, קורוזיה או סיסמיקה. בכל תחום בו תתמחו, יהיה לכם תפקיד חשוב בפרויקטים מרגשים בחזית הטכנולוגיה.

יהיה לכם רקע עשיר בהנדסה, אבל אנו מעוניינים בעיקר בתשוקתכם ללמוד וביכולתכם לשלב רעיונות עיצוביים מורכבים עם כישורים אנושיים מעשיים.

אחרי הכל, המוצרים שלנו מעוצבים עבור לקוחותינו, כך שמעורבות אישית הכרחית עבורנו.

אודות האנשים, אודות הטכנולוגיה

אמנם, תזדקקו להלך רוח טכני כדי להצטרף לצוות שלנו, אך אף אחת מעבודות ההנדסה אינה טכנולוגית בלבד. תחזיקו בתפקיד ייעוץ ותיהנו מהמיטב שבשני העולמות - עבודה בחוד החנית של הטכנולוגיה ויצירת מערכות יחסים עם לקוחות נלהבים.

המהנדסים שלנו לוקחים חלק בפרויקט כבר מתחילתו, מקשרים בין צרכי הלקוח לעיצוב המוצר שלנו ומתרגמים זאת לשיווק ומכירות.

פרויקטים רבים של בנייה מציבים בפנינו אתגרים בלתי-צפויים, ומוצרים קיימים אינם מספקים את הסחורה. לכן, מהנדסי השטח שלנו עובדים עם הלקוחות והקבלנים כדי למצוא פתרונות מותאמים-אישית, ומהנדסי המחקר והפיתוח והתוכנה מפתחים אותם במיומנות.

ב-Hilti, תזכו לאחריות רבה כבר בהתחלה. בעזרת תוצאות עקביות, תוכלו להוביל צוות משלכם בזמן קצר. תעבדו בסביבה תרבותית תוססת עם מגוון כשרונות עצום, כל אחד מהם ייחודי, אך כולם חולקים שאיפה אחת: לבנות עתיד טוב יותר.

"אני אוהב את זה שהעבודה שלי לא טכנית בלבד. היא כוללת גם תכנון ועבודה עם אנשים. התרבות מדהימה. היא מאתגרת, כן, אבל גם ידידותית ומקבלת. היא מתמקדת בעבודת צוות, והרעיונות שלך באמת זוכים לתשומת לב."

אנדריאס בונג, ראש מחלקת מחקר תאגידי וטכנולוגיה

הוכח לנו שיש בך זיקה ויכולת ללמוד ואנו נטפח אותה

אנו מצפים מכם לחדשנות ויוזמה וזאת משום שאנו מספקים לכם את ההכשרה הטובה ביותר, בסביבה ברמה בינלאומית. נציע לכם את הידע והתמיכה הדרושים לכם כדי להצטיין בעבודתכם, עם הכשרה פרטנית, הזדמנויות לשפר את כישוריכם ותשומת לב אישית להתקדמות הקריירה שלכם.

כמו כן, יש לנו תהליך יסודי מאוד להערכת עובדים. אנו מבצעים תהליך הערכה ומדידת ביצועים לכל העובדים בחברה בהליך שנתי תוך בדיקה להתאמת קריירה וביצועים. כך אנו מזהים הזדמנויות לפיתוח עובדים בעזרת אחריות, תרבויות ואתגרי שווקים חדשים. משמעות הדבר היא שאנו יכולים להרחיב את מערכת הכישורים שלכם, לעודד את שאפתנותכם ולפתוח בפניכם דלתות.

העובדים בעלי הביצועים הגבוהים עוברים במהירות לתפקידי מנהיגות ב-Hilti, ו-80% ממשרות ההנהלה שלנו מאוישות במועמדים פנימיים. זוהי עדות לערך שאנו מייחסים לאנשינו.

חדשנות

כחברים בצוות ההנדסה שלנו, תהיו באמת חלק מצוות. מודל ההנדסה שלנו מסתמך על עבודת צוות, ובכך הופך את העבודה למהנה ומתגמלת.

ישנם שלושה תפקידים עיקריים בתחום ההנדסה, ובאפשרותך לבחור את התפקיד המתאים לך ביותר: עבודה כמהנדס שטח עם לקוחות באתרי בנייה גדולים; מחקר ופיתוח פתרונות ומוצרים חדשניים; או בניית התוכנה שהופכת את עבודת הלקוחות שלנו לקלה ובטוחה יותר.

בהמשך נפרט קצת יותר אודות כל אחד מהתפקידים המלהיבים.

מהנדסי שטח

זהו תפקיד ייעוץ, שיאפשר לכם לעבוד באתרי בנייה עם מעצבים ואדריכלים, כמו גם מהנדסי מבנה ומנהלי חברות.

הודות למעורבות כבר משלב העיצוב המוקדם, תזכו לחזק את מערכות היחסים האלו ולהציג בפני הלקוחות את הערך שיוסיפו מערכות Hilti לעיצוב – ממערכות עיגון והידוק לכלים ולתוכנות הנלווים אליהן. לאחר מכן, תסייעו למעצב להפיח חיים ברעיונותיו. תתרגמו את העיצובים עבור צוותי הבנייה והמוצר, כולל קבלנים ואנשי שיווק ומכירות.

תפקידכם הוא אחד החשובים ביותר ב-Hilti, כיוון שהוא מקשר בין העיצוב והמכירות, בין התכנון למציאות. לכל אורך הדרך, תתייחסו לצרכי העיצוב, לתקנות הבנייה ולבעיות אפשריות. עבודתכם לא תלווה בהוראות פעולה מדויקות. כל פרויקט בנייה גדול כולל מכשולים ייחודיים משלו. יהיה עליכם לחשוב במהירות ולהתענג על מציאת פתרונות מותאמים-אישית לבעיות בלתי-צפויות.

רקע בהנדסה אזרחית, מבנית או מכנית יהיה שימושי, כמו גם ניסיון בעיצוב אדריכלי. אבל רצונכם ללמוד ויכולתכם לשלב עיסוק טכני עם כישורים בין-אישיים חשובים לנו יותר.

עיין בתפקידי הנדסת השטח שלנו

מהנדסי מחקר ופיתוח

המחקר והפיתוח הם הכוח המניע את העסק שלנו והם טבועים בו. הם מאפשרים לנו להמשיך לחדש לעומת מתחרינו. מסיבה זו, אנו משקיעים יותר מ-5% ממחזור הכספים שלנו בכל שנה לזיהוי פתרונות חדשים במערכות יהלום, כלי מדידה, עצירת שרפות, עיגון ושאר תחומי העיסוק שלנו.

כמהנדסי מחקר ופיתוח, תעבדו בחזית הטכנולוגיה ותיהנו מאחריות רבה כבר בתחילת עבודתכם.

אנו מאמינים שרעיונות נהדרים מופיעים בכל מקום. לכן, תהיו חלק מצוות מגוון של מחקר ופיתוח, שיכלול תמהיל של בוגרי תואר ראשון ותארים מתקדמים וכן אנשי מקצוע מנוסים בתחומים מצומצמים ונרחבים.

אם הרעיונות שלכם מקדימים את זמנם, נקפיד שהם ירשמו כפטנט, כדי שנוכל לעבוד על פיתוחם למוצרים החדשניים של העתיד.

תהיו מעורבים בפיתוח מוצרים לכל אורך חיי המוצר, ותזכו לתוצאות מוחשיות בכל פעם. משמעות הדבר היא שתיהנו מתחושת הישגיות מדהימה ומתובנות ייחודיות לגבי הדרך בה העולם נבנה.

כמו כן, תצפו במוצרים עוברים בין שלבי שרשרת האספקה ותיחשפו תוך כדי כך לכל פונקציה בתהליך – ייצור, תפעול, אספקה, ניהול פרויקט, שיווק ומכירות.

תעבדו ישירות עם הלקוחות ומתקני הייצור שלנו ברחבי העולם ותהיו אחראים להבטיח את הקשר בין היישומים התאורטיים והמעשיים של המוצרים שלנו.

יש לנו מעבדות מובילות למחקר ופיתוח בשאן (ליכטנשטיין), קאופרינג (גרמניה), שנגחאי (סין) ואירווינג (טקסס, ארה"ב) – כל אחת מהן מצוידת בטכנולוגיה החדישה ביותר, לצורך ביצוע הדמיות ובדיקות.

עיין בתפקידי המחקר והפיתוח שלנו

מהנדסי תוכנה

 כמהנדסי תוכנה, תסייעו לבנות ולתכנת את פתרונות התוכנה המבדילים אותנו מן המתחרים.

כמו כן, תסייעו ללקוחותינו להשתמש בתוכנה בקלות. תעסקו בפתרון בעיות, קיום הדרכות או הפקת מדריכים למשתמש.

זהו אינו תפקיד טכני בלבד: תזדקקו גם למיומנויות תקשורת וכישורים בין-אישיים. חלק גדול מהעבודה כולל תרגום קוד לשפה הנדסית ידידותית-ללקוח.

תקבלו גישה ישירה וקבועה ללקוחותינו, כמו גם למוצרים ולצוותי השיווק שלנו, על מנת שתוכלו לזהות את צרכיהם ולהבין כיצד לפרש עבורם את התוכנה.

תזכו לעבוד על כמה מוצרים מרגשים במיוחד, כמו פתרונות לחישוב עומסים, לקביעת סיבולת לעומס  ולהערכת מיקומי חיזוקים.

כמו כן, תסייעו בפיתוח כמה מתוכנות הבדיקה המשמשות אותנו במעבדות המחקר והפיתוח. לעתים, הדבר יכלול עבודה מול מוסדות מחקר חיצוניים ואוניברסיטאות.

תצפו במוצרים המתפתחים מדור לדור – מפרויקט לפרויקט, מעדכון לעדכון – ותוודאו שכל שיפור חדש ימומש ויהיה בשימוש.

סביר להניח שיהיה לכם תואר בהנדסת תוכנה, הנדסת מחשבים, מדעי המחשב, מתמטיקה, פיזיקה או סטטיסטיקה. אנו מעוניינים במיוחד ברצונכם ללמוד וביכולתכם לתרגם שפה טכנית לאנשים הרגילים לעבוד עם פנקסי רישום או מקדחות.

עיינו בתפקידי הנדסת התוכנה שלנו