עבודה בלוגיסטיקה

מעוניינים לתרגל את כישוריכם בלוגיסטיקה עולמית ובניהול שרשרת אספקה? לא תמצאו מקום מלהיב, מגוון או מתקדם יותר מ-Hilti.

תחום הלוגיסטיקה בחברת Hilti ייחודי במינו, משום שבשונה ממרבית החברות בגודל דומה אנו מחזיקים בבעלות על שרשרת האספקה כולה.

 

הודות לכך, אתם זוכים להיחשף לכל חלקי התהליך. למעשה, נעודד אתכם לעבור בין תפקידים שונים, כדי להבין טוב יותר את התמונה הלוגיסטית הכוללת. כתוצאה מכך, תיהנו מתפקיד יומיומי נמרץ ואסטרטגי יותר, כבר בתחילת הקריירה שלכם. בנוסף, תוכלו להשפיע על שיטות העבודה שלנו. יש לנו מדיניות דלת-פתוחה, ואנו תמיד שמחים לשמוע רעיונות חדשים ולאפשר לכם לסייע בעיצוב דרכי הפעולה שלנו ולהשאיר את חותמכם על העסק.

ייחודיות, גיוון, מעורבות ואסטרטגיה

קריירה בצוות הלוגיסטיקה הנה מאתגרת ודינמית, ומתמקדת בעיקר בשירות מעולה ללקוח. לא משנה מה תפקידכם, נעניק לכם אחריות רבה כבר בהתחלה ונאפשר לכם לנקוט יוזמה ולעשות דברים בעצמכם - מלפתור בעיות ועד לפשט תהליכים.

תחום הלוגיסטיקה ושרשרת האספקה שלנו מחולק לשלושה תחומים מרכזיים, ואתם יכולים לזכות לעבוד בכולם.

• מוצרים- כולל מיקור ורכישת חומרי גלם המספקים את האיכות והתמורה הטובות ביותר, ובמקביל, תכנון ייצור המוצרים בהתבסס על ההיקף והמחיר ברחבי העולם. כמו כן, ביצוע אופטימיזציה של מלאי ועבודה בצמוד לצוותי המכירות והשיווק כדי לוודא שהמלאי נמכר בזמן ולחזות ביקוש עתידי.

• תחבורה - ניהול רשת התחבורה הבינלאומית שלנו על מנת להביא את החומרים והמוצרים ליעדם, כמו גם טיפול בהזמנות דחופות ובדרישות משלוח מסובכות.

• עבודת מחסן - שימוש יעיל במרחב ותיאום תהליכים במועד על מנת לאחסן, לארגן ולשלוח מלאי מתחלף, בהיקף בינלאומי עצום.

תגלו במחלקת הלוגיסטיקה של Hilti מקום עבודה נמרץ ומתגמל, עם אינספור הזדמנויות לפיתוח כישוריכם ולהתקדמות בקריירה. הוכיחו לנו למה אתם מסוגלים, ותזכו להתמחות בתחומי נישה, לנהל צוותים שונים, לעבוד במקומות חדשים ולהגדיר מחדש את תפקידכם.

"זוהי הזדמנות ייחודית לחוות את כל הפונקציות השונות בשרשרת האספקה - ועבור אנשים רבים, לעשות זאת בחו"ל. אנו מעודדים את הצוותים שלנו לפקפק בדרך בה הדברים נעשים. אם אתם יכולים לפשט את התהליך, לכו על זה. הראו לנו כיצד."

פבריס , ראש שירותי הלוגיסטיקה העולמיים

נסייע לכם לגוון, לשפר ולהניע את הקריירה שלך

יש לנו ציפיות גבוהות, כי אנו מציעים לכם את ההכשרה הטובה ביותר. נעניק לכם את כל הידע והתמיכה הדרושים לכם כדי להצליח בתפקידכם, עם הדרכה פרטנית ותשומת לב אישית להתקדמות הקריירה שלכם.

כמו כן, יש לנו תהליך יסודי מאוד להערכת עובדים. אנו מעריכים את כולם בחברה בהליך שנתי של התאמת קריירה וביצועים. כך אנו מזהים הזדמנויות לפיתוח עובדים בעזרת אחריות, תרבויות ואתגרי שווקים חדשים. משמעות הדבר היא שאנו יכולים להרחיב את מערכת הכישורים שלכם, לעודד את שאפתנותכם ולפתוח בפניכם דלתות.

העובדים בעלי הביצועים הגבוהים עוברים במהירות לתפקידי מנהיגות ב-Hilti, ו-80% ממשרות ההנהלה שלנו מאוישות במועמדים פנימיים. זוהי עדות לערך שאנו מייחסים לאנשינו.