עבודה במכירות

מרבית המצטרפים ל-Hilti מתחילים את הקריירה שלהם במכירות. זוהי הדרך הטובה ביותר להכיר את החברה, שכן הצלחתנו מבוססת על עבודה עם הלקוחות הנאמנים שלנו ופיתוח קשרים עימם.

עבודת המכירות היא עבודה פעילה ומרגשת, שתאפשר לכם לחלוק את החידושים של Hilti עם חברות בכל גודל. תסייעו בשיפור הבטיחות והיצרנות בפרויקטים מקומיים, ויתכן שתזכו גם לעבוד בפרויקטים של בנייה בפרופיל-גבוה, מסחריים או סביבתיים, בתחום המדעים או הספורט. סביר להניח שתעבדו בקרבת כמה פלאי הנדסה מדהימים ותפגשו מגוון עצום של אנשים – מעובדי בנייה באתר למנהלי פרויקטים ומנהיגים בחברה.

העבודה במכירות מציעה לכם הזדמנות לפתח את הקריירה שלכם ולהשיג תוצאות מעולות. מרבית האנשים בוחרים להישאר בתחום המכירות, כיוון שזהו תפקיד מהנה ומתגמל, אך אתם עשויים לבחור להציב לעצמכם אתגרים חדשים ולגלות תחומי עסקים חדשים בהמשך.

מכירות: לא מה שאתם חושבים

אנו עובדים על פי מודל של מכירה מייעצת. איננו מבצעים שיחות מכירה מסורתיות.

משמעות הדבר עבורך, היא יצירת קשרים אישיים עם לקוחות חדשים ובניית מערכות יחסים עם לקוחות קיימים. רוב הלקוחות כבר יכירו את המוצרים שלנו, יאמינו בהם וירצו לעבוד איתם. תזכו להדגים כמה מהפתרונות החדשניים ביותר בתעשייה, וכן למכור את התוכנות המתקדמות ביותר ואת כל השירותים והטיפול העוקב הנלווים לעבודה עם Hilti.

לכמה מחברי הצוות הטובים ביותר שהצטרפו אלינו לא היה ניסיון קודם במכירות, והם לא דמיינו שיעבדו בעתיד בתחום הבנייה. אבל הם פרחו בזכות האנרגיה, האומץ, החריפות והתחרותיות שלהם. יש לנו תמהיל מעולה של אנשים, וההצלחה שלנו מתבססת על יכולת ועבודת צוות, לא משנה מאיזה רקע אתם מגיעים.

“How am I going to sell power tools? I’ve never drilled a hole in my life! That’s what I thought when I first joined Hilti, but it’s really not like that. It’s about nurturing your strengths and being rewarded for hard work.”

James, Customer service representative (sales)

אנו נכשיר אתכם, נציב בפניכם אתגרים ונתגמל אתכם

ב-Hilti, תיהנו מכל ההטבות הנלוות לעבודה בחברה גדולה, יחד עם העצמאות המאפיינת עסקים קטנים. נעניק לכם אחריות רבה כבר בהתחלה, ונאפשר לכם ליזום ולעשות את הדברים בדרככם.

כחלק מתהליך הריאיון, ניקח אתכם ל'נסיעת שטח' כדי להציג לכם יום בחיי צוות המכירות שלנו. מהר מאוד תיווכחו בשיעור הקומה של הצוות שלנו ובמסירותו ללקוחותינו.

יש לנו סטנדרטים גבוהים, והם תקפים גם לגבי ההכשרה. תקבלו את כל הידע והציוד שתזדקקו לו כדי להצליח בתפקידכם – מרכב מצויד היטב לתוכנת ה-CRM החדשה ביותר.

רוב ההכשרה תתרחש בעבודה עצמה, אבל תזכו להכיר את Hilti (הערכים, האסטרטגיה והתרבות שלנו) לפני שתפגשו את הלקוחות והמוצרים שילוו אתכם בהמשך.

נתגמל אתכם על עבודה קשה בתמריצים נדיבים ובהכשרה הטובה מסוגה, כמו גם באימונים פרטניים ותשומת לב אישית להתקדמות הקריירה שלכם.

בעזרת תוצאות מעולות ועקביות, יחד עם עבודת צוות ומחויבות, תוכלו להתקדם במהירות לתפקידי מנהיגות ב-Hilti. למעשה, רבים מאנשי המכירות שלנו מגיעים לתפקיד המנהיגות הראשון באמצע עד סוף שנות העשרים שלהם, ו-80% מתפקידי ההנהלה שלנו מאוישים במועמדים פנימיים.

כמו כן, יש לנו תהליך יסודי מאוד להערכת עובדים. אנו מעריכים את כולם בחברה בהליך שנתי אל מול התאמת קריירה וביצועים. כך אנו מזהים הזדמנויות לפיתוח עובדים בעזרת אחריות, תרבויות ואתגרי שווקים חדשים. משמעות הדבר היא שאנו יכולים להרחיב את מערכת הכישורים שלכם, לעודד את שאפתנותכם ולפתוח בפניכם דלתות.

יצירת קשרי לקוחות מעולים במגוון תפקידים

מסתמך על עבודת צוות, ובכך הופך את העבודה למהנה ומתגמלת.

ישנם שלושה תפקידים עיקריים בכל צוות אזורי: עבודה כמנהל תיקי לקוחות באתרי הבנייה; זיהוי פתרונות ללקוחות מקומיים במרכז Hilti; או מתן ייעוץ מומחה כנציג שירות לקוחות.

בהמשך נפרט קצת יותר אודות כל אחד מהתפקידים החשובים.

ניהול תיק לקוח

• זהו תפקיד מכירה מייעצת, בו תתבססו על מערכות יחסים עם אנשי מקצוע בתחום הבנייה, המעוניינים במוצרים האיכותיים ביותר ממותג מוכר ואמין.

• תהיה לכם מערכת לקוחות שתכלול יזמי נדל"ן ומומחי מסחר העובדים באתרים ובפרויקטים של בנייה.

• תיהנו מאוטונומיה, תעבדו עם לקוחות בשטח ותנהלו יומן משלכם.

• נצייד אתכם ברכב ובטכנולוגיה החדישה ביותר לצורך הדגמת המוצרים, ונסמוך עליכם שתעשו מה שצריך כדי להביא לתוצאות.

• נקצה לכם תחום מסחר מסוים, כגון ציוד חשמלי או בניית בניינים. בתוך זמן קצר, תהפכו למומחים למוצרים וליישומים שלהם בשטח

• יהיו לכם הזדמנויות רבות לפתח את הקריירה שלכם, היות ותפקידכם יתפתח במקביל למוצרים שנשיק. אנו משיקים 60 כלים, שירותים ופתרונות תוכנה שונים בכל שנה, כך שתמיד יהיה משהו חדש ללמוד.

• עם מחויבות, ביצועים גבוהים ודחף להצליח, תוכלו להתקדם במהירות ולפתח את הקריירה שלכם.

עיינו בתפקידי ניהול החשבונות שלנו

 

נציגים במרכזי Hilti

• בתפקיד זה, תטפלו באתר הקמעונאי של מרכזי Hilti ותשרתו לקוחות מקומיים וקבלנים הזקוקים למוצרים מיד. החשבונות עמם תעבדו עשויים להיות קטנים או גדולים, מלקוחות בודדים עד אתרי בנייה עצומים.

• תקבלו אחריות מלאה לניהול מרכז ה-Hilti שלכם, כלומר, גמישות וחופש לקבל החלטות בעצמכם. יתכן שתחליטו לקיים סדנאות ציבוריות או ימי הדגמה, או שתהגו רעיונות אחרים לשיווק ללקוחות המקומיים שלכם.

• תצברו ידע נרחב בנוגע למוצרים שבקטלוג Hilti המלא. הודות לכך, יפתחו בפניכם נתיבי קריירה עתידיים רבים. אם תזדקקו לעזרה בתחום מוצרים מתמחה, תוכלו תמיד לפנות לצוות שלכם לקבלת סיוע.

• העבודה במרכז דומה מאוד לניהול עסק משלכם. לכן, תזדקקו לרוח יזמית ותזכו לגמול על התנהלות פעילה.

עיינו במשרות הזמינות במרכז Hilti

נציגי שירות לקוחות

• בתפקיד זה, תהיו אחראים לתיקיהם של עסקים גדולים או קטנים ותפעלו במספר חשבונות כנציגים נאמנים של Hilti. תפקידכם יהיה להיות זמינים בכל צורך, ולספק לכל לקוח מגע ידידותי ואישי.

• במסגרת התפקיד, יתכן שתקבלו מלקוחות בקשות לסיוע טכני בנוגע למוצרים מסוימים או לבעיות באתר הבנייה. לצורך כך, תעברו הכשרה מקיפה, כדי להעניק לכם את הביטחון לפתור בעיות ולייעץ בתחומים שאתם מכירים על בוריים.

• כמו כן, יתכן שיהיה עליכם להתקשר ללקוחות שעשויים להפיק תועלת מהמוצרים או המבצעים החדשים שלנו. גם במקרה זה תקבלו הכשרה קבועה. כמו כן, תבקרו באתרי הבנייה כדי לפגוש את הלקוחות פנים מול פנים.

• בתפקיד זה תטפחו מערכות יחסים נאמנות ותשתמשו בידע שלכם אודות המוצר כדי למצוא פתרונות לצרכי הלקוחות.

עיינו בתפקידי שירות הלקוחות שלנו