האחריות החברתית התאגידית שלנו

עד היום, אנו מעודדים את חברי הצוות לקום מכסאותיהם, להפשיל שרוולים ולהצטרף לפעילויות שונות של אחריות חברתית תאגידית. אנו משתמשים במעורבות קהילתית ועבודת צוות כדי לטפח את הנאתכם מעבודתכם ולהעשיר את חווית העבודה שלכם.

הנה כמה דרכים לגלות מעורבות:

Habitat for Humanity – שימו את העבודה בצד ועזרו לבנות בתים לאנשים חסרי בית או מעוטי יכולת. תהיו חלק מצוות המציב את התמוכות, מניח את הלבנים, מקים את הגג ומעניק את המפתחות לדיירים החדשים באופן אישי.

 

Day of Caring – בלו את היום בעבודה בבית תמחוי או בבית מחסה לבעלי חיים, חלקו ארוחות לנזקקים או תקנו מגלשה בגן שעשועים, טפלו בקשיש או היכנסו לבית ספר כדי לשוחח עם התלמידות על קריירה בענף הבנייה.

Building in Bamboo – הצטרפו לצוות שלנו, החוקר דרכים בטוחות ויעילות לבניית בתים מבמבוק לאנשים במדינות מתפתחות. בפרויקט זה, כמו גם באחרים, אנו מעניקים כלים ומומחיות בבנייה ברת-קיימא במטרה להילחם בתנאי מחיה ירודים.

קרן Hilti – פרויקטים המעניקים תקווה

קרן Hilti נוסדה בשנת 1966 במטרה לסייע לנזקקים להשיג חיים עצמאיים. פעילויות הקרן תומכות בפרויקטים ברי-קיימא בתחומים שונים ברחבי העולם, אשר לאחר השלב הראשוני זוכים לעצמאות כלכלית וניתנים לכימות ושכפול.

הקרן זוכה לתמיכה כלכלית מקרן הנאמנות המשפחתית ע"ש מרטין הילתי ומקבוצת Hilti, התורמת 2% מרווחיה השנתיים ישירות לפרויקטים של הקרן. תרומה חשובה זו אפשרית הודות לגישה הייחודית של עובדי Hilti, שהתשוקה, הידע והניסיון שלהם מעצבים את הצלחתה של קבוצת Hilti.

בנוסף לתרומה לפרויקטים הרבים של הקרן, עובדי Hilti מציגים גם מחויבות אישית עמוקה לפרויקטים מקומיים המופעלים על ידי הארגונים הארציים של Hilti. כולנו עובדים במסירות רבה כדי להקים ולטפח פרויקטים משמעותיים וחדשניים.

הקרן פעילה בתחומים שונים, מתרבות ודיור בר-השגה ועד סיוע במקרי אסונות, חינוך ויזמות חברתית. גישה נרחבת זו משקפת את הגיוון העצום הקיים בקבוצת Hilti, המעסיקה יותר מ-27,000 איש מכל תרבות ואזור לשוני בעולם.

קרן Hilti, קרן הנאמנות המשפחתית ע"ש מרטין הילתי וקבוצת Hilti תומכות בפרויקטים אלו כדי לעודד אנשים מעוטי יכולת ולהוכיח כמה טוב נובע מניצול הזדמנויות. יוזמות אלו מתוכננות להעניק תקווה. לפעמים צעד קטן, במקום כלשהו בעולם, הוא כל הדרוש על מנת לספק סיוע בר-קיימא לאנשים, משפחות וחברות שלמות.

למידע נוסף אודות קרן Hilti והפרויקטים שלה, עיינו בכתובת: http://www.hiltifoundation.org