עבודה במשאבי אנוש, כספים ושיווק

עבודה במשאבי אנוש, כספים ושיווק .

מעוניינים להגיע למשרד בהתלהבות בכל יום? קריירה ב-Hilti לא דומה לאף תפקיד אחר.

כאן תהיו בלב החדשנות הארגונית, במקום בו התרבות ייחודית והקצב מהיר במיוחד. אחרי הכל, אם אנו רוצים לשמור על מעמדנו המוביל בתעשייה, עלינו להיות חלוצים גם ברמה הארגונית.

תגלו שזהו מקום עבודה דינמי, שבו אנו מוצאים עוד ועוד דרכים חדשות להפיח באנשינו השראה ולעודד אותם להשקיע את המיטב ולספק תוצאות מעולות.

אנחנו מתרכזים באנשים - בצוותים ובלקוחות שלנו. ולמרות שב-Hilti מועסקים יותר מ-23,000 חברי צוות ברחבי העולם, כולם מסכימים שאנו מצליחים לשלב את הדחף להצליח עם תחושה משפחתית חמימה.

לא עוד עבודה משרדית רגילה

תפקידי המשרד שלנו כוללים משאבי אנוש, כספים ושיווק. אלו אינם תפקידי 'תמיכה' רגילים. אנו מצפים מהצוותים שלנו להוביל את עובדינו, להניע את האסטרטגיות שלנו ולעצב את עסקינו. הם חיוניים לשירות המובחר והמפורסם ש-Hilti מספקת ללקוחותיה.

Hilti ייחודית בכך שהיא מאפשרת לכם, כחלק מהצוות הארגוני שלנו, לקחת חלק בהתפתחות כל אחד מהפרויקטים שלכם מקצה לקצה - משלב הרעיון ועד שלב הביצוע בפועל. לא תזכו להזדמנות כזו במשרות אחרת בתחום השיווק או הכספים.

תמצאו ב-Hilti מקום עבודה נמרץ ומתגמל, עם אינסוף הזדמנויות לעבוד בשלבי פרויקטים שונים, לפתח את כישוריכם ולהתקדם בקריירה שלכם. הוכיחו לנו מה אתם מסוגלים לעשות, ותזכו לחוות גם סביבות עסקיות שונות לחלוטין וליישם את הידע שלכם בנוגע לשווקים מפותחים בשוק מתפתח עם אתגרים אחרים לגמרי.

"יש תחושה משפחתית אמיתית ואפשר לדפוק על דלתו של כל אחד מהמנהלים בכל עת. מנהל הקו שלכם יעבוד קשה מאוד כדי לסייע לכם לפתח את הכישורים שלכם, מבחינה מקצועית ואישית."

אמר אנטאר, מנהל פרויקטים עיקרי

ביצועים גבוהים יזכו אתכם בתגמול מהיר

 אנו מכשירים ומפתחים את עובדינו במטרה לשמר אותם.

בכל תפקיד או דרגה בהם אתם נמצאים, נקדיש להתקדמותכם תשומת לב אישית, עם הדרכה פרטנית וכל התמיכה שתזדקקו לה כדי לספק תוצאות מעולות.

כשתצטרפו לחברה, נכיר לכם את 'הדרך של Hilti', הכוללת את ערכי היושרה, האומץ, עבודת-הצוות והמחויבות שלנו, וכן את תרבות העבודה ואסטרטגיית הצמיחה שלנו.

לאחר מכן, נספק לכם ידע מתמחה על מנת להצטיין בעבודתכם: כישורים מקצועיים, קורס בשפה זרה, הכשרה לתפקידי ניהול ועוד.

כמו כן, יש לנו תהליך יסודי מאוד להערכת עובדים. אנו מעריכים ומודדים את כולם בחברה בהליך שנתי של התאמת קריירה וביצועים. כך אנו מזהים הזדמנויות לפיתוח עובדים בעזרת אחריות, תרבויות ואתגרי שווקים חדשים. משמעות הדבר היא שאנו יכולים להרחיב את מערכת הכישורים שלכם, לעודד את שאפתנותכם ולפתוח בפניכם דלתות.

העובדים בעלי הביצועים הגבוהים עוברים במהירות לתפקידי מנהיגות ב-Hilti, ו-80% ממשרות ההנהלה שלנו מאוישות במועמדים פנימיים. זוהי עדות לערך שאנו מייחסים לאנשינו.

מגוון דרכים להוביל ולהשפיע על עסקינו

כחברים בצוות המטה שלנו, תהיו באמת חלק מצוות. המודל העסקי שלנו מסתמך על עבודת צוות, ובכך הופך את העבודה למהנה ומתגמלת.
בהמשך נפרט אודות שלושת תפקידי המפתח המשרדיים שאנו מציעים.

משאבי אנוש

• אנשים נשארים ב-Hilti הודות לתרבות הייחודית שלה. לא נדיר לגלות כאן שני דורות של בני משפחה עובדים זה לצד זה. אנחנו עסק של אנשים, אבל יותר מכך, אנו יודעים שעובדינו חיוניים להצלחתנו. לכן, המטרה העיקרית שלנו היא למשוך, לפתח ולשמר את הכישרונות הטובים ביותר.

• כחלק מצוות משאבי האנוש שלנו, תסייעו לאנשים לממש את הפוטנציאל שלהם. תתאימו בין כישרונות למשרות ברחבי העולם ותקדמו הזדמנויות עבודה גמישות או במשרה-חלקית.

• תעבדו במשותף עם המנהיגים העסקיים שלנו, כדי ליצור אסטרטגיות עובדים שיתמכו בצוותים וכתוצאה מכך, גם בצמיחה העסקית שלנו. יחד, נעודד את הצוותים שלנו לספק ל-Hilti את המיטב בדרכים יצירתיות ומרגשות.

• תסייעו לתכנן וליישם את אסטרטגיית משאבי האנוש שלנו, המבוססת על האמונה שפיתוח צוותים מגוונים, כוללניים והישגיים מוביל לתוצאות מצוינות. אנו מאמינים בחשיבה עולמית ופעולה מקומית.

• תפקידי משאבי האנוש שלנו נעים בין משיכה ורכישה של כישרונות חדשים לניהול, כישורים והכשרת מנהיגים.

עיינו בתפקידי משאבי האנוש שלנו

כספים

• אצלנו לא תבלו את ימיכם בחישובים מתישים. זהו תפקיד ייעוץ, בו תעבדו בשיתוף עם מחלקות עסקיות אחרות ותסייעו להן בתכנון וניהול פרויקטים חשובים. אתם תהיו אחראים לוודא שהם רווחיים.

• תזדקקו לחשיבה עסקית וחוכמת רחוב כדי ליישם את התפיסה הכלכלית שלכם על מגוון רחב של סוגיות מסחריות.

• כמו כן, תהיו מעורבים ביוזמות שאינן מסחריות, כמו פעילויות צדקה ואחריות חברתית, ובהשקעה ביוזמות ההכשרה והפיתוח שלנו.

• תזכו למעמד ייחודי, בכל הנוגע לקריירה בתחום הכספים. תוכלו לצפות בפרויקטים לאורך כל חייהם – משלב הערכת הכדאיות והסיכון ושלב התכנון עד לשלבי השיווק, המכירות וההפצה.

• כאשר תוכיחו שאתם מוכנים לאתגר הבא, תוכלו לנוע בעסק ולהשתמש במומחיותכם במגוון מיקומים ופרויקטים – במצב של יציבות או צמיחה, במטבע מקומי חלש או חזק, בשוק מתפתח או מפותח. זוהי חוויה מרתקת.

• התפקידים שאנו מציעים בתחום הכספים נעים בין ניתוח תמחור והערכת סיכון אשראי לחשבונאות פיננסית ופיקוח עסקי.

עיינו בתפקידי הכספים שלנו

 

שיווק

• השיווק חיוני למודל העסקי של Hilti, שכן הוא אוסף מהשוק תובנות המניעות את פיתוח מוצרינו – כלים, שירותים או תוכנות – ואת אסטרטגיית המכירות שלנו.

• כחלק מצוות השיווק שלנו, תעבדו עמנו בטיפוח מסלולים ארוכי-טווח לצמיחה עסקית יציבה. אנו מאמינים בגישה פעילה; איננו נצמדים ליעדים רבעוניים ולכן איננו עוסקים בתכנון תגובתי או לטווח-קצר.

• תהיו חשופים לכמות עצומה של מידע, כולל נתוני שימוש התנהגותי ומגמות שוק חזויות. כך, תוכלו לזהות את הביקוש למוצרינו בכל הנוגע לכמות, איכות וחדשנות.

• העסק שלנו מתמקד בלקוחות, המצפים ממוצרי הפרימיום שלנו לגדולות ונצורות. השיווק משתמש בתובנות אלו כדי לעצב אסטרטגיות ויוזמות עבור שאר תחומי העסקים.

• תזכו להזדמנות מתגמלת וייחודית בעולם השיווק, לצפות בפרויקטים משלב הרעיון ועד הגעת המוצר לידי הלקוחות.

• תפקידי השיווק שלנו מגוונים מאוד, החל בתחומי המוצר, המסחר, התוכנה וניהול השירותים וכלה בחקר שווקים, שיווק דיגיטלי וייעוץ בנוגע למיתוג ותקשורת.

עיינו בתפקידי השיווק שלנו