תוכניתנו לפיתוח מנהלים ברחבי העולם

תוכנית ה-Outperformer של Hilti

קיבלתם לאחרונה תואר שני?

אתם דוברים אנגלית שוטפת וכן שפה נוספת?

תרצו לקבל הזדמנות לחיות ולעבוד ברחבי העולם?

יש לכם דחף להצליח ורצון לבנות קריירה ניהולית בכירה ברחבי העולם?

אולי תוכנית ה-Outperformer של Hilti היא מסלול הקריירה המהיר המושלם עבורכם.
 

 
 

אחריות אמתית כבר מהיום הראשון:

תוכנית ה-Outperformer של Hilti היא תוכנית ייחודית לפיתוח מנהלים ברחבי העולם. במשך שנתיים נציב אתכם במרכז המודל העסקי ממוקד-הלקוחות שלנו ונקצה לכם אחריות מלאה כבר מהיום הראשון, כדי להכין אתכם לקריירה במנהיגות ברחבי העולם.

אל תחששו. כן, זהו מסלול מהיר ומאתגר. אך אנו נדריך אתכם ונעניק לכם ליווי צמוד ובמקביל נרחיב את אופקיכם באמצעות מגוון פרויקטים ניהוליים בינלאומיים ופרויקט חברתי רב-השפעה. תקבלו את התמיכה הדרושה לכם כדי ללמוד, לצמוח ולפתח את הקריירה שלכם. תיהנו מחוויה מדהימה, תכירו חברים לאורך הדרך ותזכו להכשרה בבית הספר המוביל לעסקים, IMD, בלוזאן שבשוויץ.

"תזכו לגישה למנהיגים הבכירים ביותר ב-Hilti – לחבר המנהלים וכן למנהיגים המקומיים. תוכלו ללמוד על כל התפקידים והנתיבים בהם הם בחרו וזה יעזור מאוד בפיתוח הקריירה שלכם."

איידן מגווייר, מתמחה עולמי במסלול המסחרי

מה נדרש ומתבקש לתוכנית ?

• סיימתם לאחרונה לימודים, או שאתם עומדים לסיים לימודים, לתואר שני או לדוקטורט.

• התואר שלכם יהיה כנראה במנהל עסקים או בהנדסה, אבל נשקול גם נושאים כמו כלכלה, פוליטיקה או לימודים בינלאומיים אם תוכיחו לנו שיש לכם ראש עסקי.

• אתם שואפים לקריירה במנהיגות עולמית בכירה.

• ביליתם לפחות שלושה חודשים ועד שנתיים בסביבה מקצועית, כמו התמחות, סטאז' או ניסיון תעסוקתי, או שהתחלתם את הקריירה שלכם לאחרונה ואתם מעוניינים בהזדמנות לתפקד היטב ולהתקדם.

• צברתם ניסיון בינלאומי במהלך עבודתכם או לימודיכם.

• אתם רב-לשוניים – דוברי אנגלית שוטפת וכן שפה אחת או שתיים נוספות. תזדקקו לכישרון זה בעבודתכם באזורים שונים.

• אתם בוגרים ואסרטיביים, סקרנים ומחויבים.

• אתם גמישים, אוהבים לעבוד בצוות ובעלי כישורים תקשורתיים וחברתיים טובים.

• אתם חושבים ברמה עולמית וצמאים לחוויה רב-תרבותית ולהזדמנויות לעבוד בחו"ל.

איך נראה המסלול ?

תוכנית ה-Outperformer של Hilti היא תוכנית באורך שנתיים. כבר בתחילתה, תעבדו עם עמיתים מרחבי העולם ותחשפו להנהלה הבכירה ולמנטור האישי שלכם. תזכו להצטרף לקבוצות עם חבר המנהלים ולהגיע למפגשי פסגה עולמיים כחלק מצוות הישגי. תקבלו מגוון תפקידים, תלמדו אודות  מענה על צרכי לקוחותינו התובעניים  ותהיו מעורבים במטלות חשובות וחיוניות לעסקינו. כמו כן, תשתתפו בתוכנית בבית הספר לעסקים IMD בשוויץ ובפרויקט חברתי שישנה את חייכם

המסלול שלנו מחולק לארבעה שלבי עבודה עיקריים:

• 12 חודשים כמנהלי תיקי לקוחות או מהנדסי שטח בארץ בה הגשתם את מועמדותכם. תזכו לחוויה מעשית ולמבט מקיף בליבו של העסק מהצד המכירתי  – הלקוחות, המוצרים, השירותים והתוכנות.

• 3 חודשים בפרויקט תפעולי במטה הלאומי. תעבדו כחלק מצוות פרויקט בתפקיד שאינו-מכירות, בתחומי הלוגיסטיקה, משאבי האנוש, הכספים, השיווק או ההנדסה.

• 6 חודשים בפרויקט אסטרטגי במטה האזורי. שוב, עבודתכם תהיה בתחומי הלוגיסטיקה, משאבי האנוש, הכספים, השיווק או ההנדסה, אך ברמה האסטרטגית.

• 3 חודשים בפרויקט אסטרטגי מחוץ לאזורכם. בשלב זה תזכו לנקודת מבט בינלאומית ותחוו תרבויות עבודה ואתגרי שוק שונים. אם הגעתם משוק מפותח, תעבדו בשוק מתפתח, ולהיפך.

במהלך התוכנית, נכין אתכם לקריירת מנהיגות עולמית בעזרת מגוון קורסים ואירועים מרתקים:

• תוכנית לפיתוח מנהיגות – מסע למידה מקיף בבית הספר לעסקים IMD בלוזאן, שוויץ, המתוכנן לעודד אותך לחשוב על Hilti ועל תפקידך כמנהיג עתידי. התוכנית כוללת מגוון רחב של יחידות, כגון חשיבה אסטרטגית, כספים, ביצוע ומנהיגות עולמית. הלמידה מתבצעת בשילוב של שיעורים מקוונים, בכיתה ובחוץ – חלקם פרטניים וחלקם קבוצתיים – ובסופם מתקבלת הסמכה של ה-IMD.

• הכשרה במנהל עסקים – הכשרה פרטנית ב-Hilti, המתמקדת בפרופילים התנהגותיים, חוזקות אישיות, סגנונות מנהיגות, כישורי תקשורת וכלי תצוגה.

• מפגש פסגה עולמי – 5-4 ימים במטה העולמי בליכטנשטיין. מבט על אופן התפקוד של יחידות עסקיות עולמיות, באופן עצמאי ובמשותף, כמו גם הדרכה לכישורים 'רכים' כגון מנהיגות מצבים, עבודת צוות בינלאומית, רישות עסקי (networking) ותרבות.

• פרויקט חברתי – 'בניית עתיד טוב יותר' ב-8-7 ימים. פרויקט קהילתי מעשי, כגון פרויקט בניית הבתים האחרון שביצענו בבוסניה. תוך כדי הנחת הלבנים תלמדו אודות האופן בו אסונות כמו מלחמות, רעב ואסונות טבע משפיעים על אנשים ועל העסקים באזור.

במהלך התוכנית תדונו בתפקידים והמיקומים הבאים שלכם עם החונך ומנהל התוכנית האזורי. כך תיהנו מהחשיפה הטובה ביותר ומהבנה בנוגע לעסק.

"תוכנית ה-Outperformer של Hilti מעניקה לצעירים חדורי מוטיבציה שילוב ייחודי של הדרכה וחופש בעיצוב הקריירה שלהם. ניתן לכם אחריות רבה כבר בהתחלה, יחד עם הזדמנויות לחוות תרבויות שונות ולדון בצעדים הבאים שלכם. כמו כן, המתמחים הבינלאומיים שלנו נהנים מאוד. בבניית בתים בפרויקט החברתי שלנו או בבילוי בסקי בסוף השבוע, הם יוצרים קשרים עמוקים, כמו משפחה בינלאומית גדולה."

כריסטין , מנהלת התוכנית העולמית