תוכניתנו לפיתוח מנהלים ברחבי העולם

תוכנית ה-Outperformer של Hilti

קיבלתם לאחרונה תואר שני?

אתם דוברים אנגלית שוטפת וכן שפה נוספת?

תרצו לקבל הזדמנות לחיות ולעבוד ברחבי העולם?

יש לכם דחף להצליח ורצון לבנות קריירה ניהולית בכירה ברחבי העולם?

אולי תוכנית ה-Outperformer של Hilti היא מסלול הקריירה המהיר המושלם עבורכם.
 

 
 

אחריות אמתית כבר מהיום הראשון:

תוכנית ה-Outperformer של Hilti היא תוכנית ייחודית לפיתוח מנהלים ברחבי העולם. במשך שנתיים נציב אתכם במרכז המודל העסקי ממוקד-הלקוחות שלנו ונקצה לכם אחריות מלאה כבר מהיום הראשון, כדי להכין אתכם לקריירה במנהיגות ברחבי העולם.

אל תחששו. כן, זהו מסלול מהיר ומאתגר. אך אנו נדריך אתכם ונעניק לכם ליווי צמוד ובמקביל נרחיב את אופקיכם באמצעות מגוון פרויקטים ניהוליים בינלאומיים ופרויקט חברתי רב-השפעה. תקבלו את התמיכה הדרושה לכם כדי ללמוד, לצמוח ולפתח את הקריירה שלכם. תיהנו מחוויה מדהימה, תכירו חברים לאורך הדרך ותזכו להכשרה בבית הספר המוביל לעסקים, IMD, בלוזאן שבשוויץ.

מה נדרש ומתבקש לתוכנית ?

• סיימתם לאחרונה לימודים, או שאתם עומדים לסיים לימודים, לתואר שני או לדוקטורט.

• התואר שלכם יהיה כנראה במנהל עסקים או בהנדסה, אבל נשקול גם נושאים כמו כלכלה, פוליטיקה או לימודים בינלאומיים אם תוכיחו לנו שיש לכם ראש עסקי.

• אתם שואפים לקריירה במנהיגות עולמית בכירה.

• ביליתם לפחות שלושה חודשים ועד שנתיים בסביבה מקצועית, כמו התמחות, סטאז' או ניסיון תעסוקתי, או שהתחלתם את הקריירה שלכם לאחרונה ואתם מעוניינים בהזדמנות לתפקד היטב ולהתקדם.

• צברתם ניסיון בינלאומי במהלך עבודתכם או לימודיכם.

• אתם רב-לשוניים – דוברי אנגלית שוטפת וכן שפה אחת או שתיים נוספות. תזדקקו לכישרון זה בעבודתכם באזורים שונים.

• אתם בוגרים ואסרטיביים, סקרנים ומחויבים.

• אתם גמישים, אוהבים לעבוד בצוות ובעלי כישורים תקשורתיים וחברתיים טובים.

• אתם חושבים ברמה עולמית וצמאים לחוויה רב-תרבותית ולהזדמנויות לעבוד בחו"ל.

Overview of the Outperformer Management Development Program (Business Track)

"You have access to the most senior leaders at Hilti - to the executive board and to the top local leaders too. It really helps with developing your own career, as you can find out about all the different roles and paths they've taken.”

- Aidan, Business Global Trainee

Overview of the Outperformer Management Development Program (Finance Track)

“Both personally and professionally I value the diversity of different cultures – being able to travel and work with people from around the globe. The Finance Outperformer program has allowed me both of these opportunities, and many more.”

- Ryan, Global Finance Trainee

"תוכנית ה-Outperformer של Hilti מעניקה לצעירים חדורי מוטיבציה שילוב ייחודי של הדרכה וחופש בעיצוב הקריירה שלהם. ניתן לכם אחריות רבה כבר בהתחלה, יחד עם הזדמנויות לחוות תרבויות שונות ולדון בצעדים הבאים שלכם. כמו כן, המתמחים הבינלאומיים שלנו נהנים מאוד. בבניית בתים בפרויקט החברתי שלנו או בבילוי בסקי בסוף השבוע, הם יוצרים קשרים עמוקים, כמו משפחה בינלאומית גדולה."

כריסטין , מנהלת התוכנית העולמית