טיפים לראיונות

אם תגיעו אלינו לראיון, יהיה זה רגע מכונן עבור שנינו. כך אנו (ואתם) מחליטים אם יש התאמה בינינו.

הדרך הטובה ביותר להראות לכם את אישיותנו – הרוח של Hilti, אם תרצו – היא להציג אתכם בפני כמה מאנשינו. לכן, נשתדל לעשות זאת לפני קיום הריאיון בפועל. במפגש נוכל לוודא שאנו חולקים את אותם ערכים ודרך-חשיבה, ויכולים לראות את עצמנו עובדים יחד.

לא משנה לאיזה תפקיד תגישו את מועמדתכם, ובאיזה מקום בעולם, הריאיון הראשון שלכם יארך כשעה. אם הוא יתקדם היטב, נזמין אתכם לראיון שני, ואחריו נשלח במהירות תשובה אישית.

כדי לסייע לכם להתכונן לריאיון, מצורפים מספר טיפים מעובדי Hilti שאתם עשויים לפגוש. אנו מקווים שהם יסייעו לכם, בין אם זהו הריאיון הראשון שלכם ובין אם אתם שועלי ראיונות ותיקים.

בהצלחה !

מה חשוב לנו ?

היו עצמכם. אנו כאן כדי לפגוש אתכם. אל תחששו להראות לנו את אישיותכם האמתית. אנו מעוניינים בעובדים שישתלבו היטב בתרבות שלנו וישגשגו כאן. אין טעם להעמיד פנים: שנינו נפסיד מכך בטווח הארוך. לכן, הירגעו והיו נאמנים לעצמכם.

הראו התלהבות. אם אתם נלהבים מהרעיון לבנות עתיד טוב יותר, נשמח לדעת. אל תתנו לנימוס או לכללים לעצור אתכם. אנו רוצים שתהיו נמרצים ונרגשים, בין אם אתם מכירים את התעשייה ובין אם לא.

היו סקרנים. אנו מחפשים אנשים צמאים לידע, אומץ להתמודד עם אתגרים ורצון לשפר דברים, כולל את עצמם. כך נוכל להפיק מכם את המיטב ולאפשר לכם לסייע בצמיחת החברה ולקדם את הקריירה שלכם.

דברו בפתיחות. איננו מחלקים ציונים, אז אל תחששו מתשובות 'שגויות'. אין דבר כזה. לכולם יש חוזקות וחולשות; יכולתכם לזהות את החולשות שלכם ולדון בהם היא זו המבדילה אתכם מההמון.

השקיעו זמן. הקדישו זמן ללמוד על החברה לפני הפגישה. כך תוכיחו לנו את סקרנותכם, אך יותר מכך, זוהי הזדמנות עבורכם להציג את התלהבותכם ממה שאנו עושים ולהראות לנו כיצד אתם תתאימו לערכינו.

דמיינו את העבודה איתנו. אנו מתכוונים לכך ברצינות – דמיינו כיצד יהיה לעבוד עם האנשים המראיינים אתכם. הדרך של Hilti נמצאת בכל מקום, והאנשים שיושבים מולכם יהיו דומים לצוותים איתם תעבדו. אם אתם חושבים שתיהנו לעבוד עם המראיינים, אתם כנראה במקום הנכון.

נהגו בשקיפות. אנחנו עסק המורכב אנשים, והאישיות שלכם חשובה לנו יותר מכל. אם תהיה בינינו התאמה, זהו סימן טוב. אל תנסו לענות על שאלות באופן מסוים, ובבקשה, אל תגיעו עם תסריט מוכן מראש. אנו מעוניינים בכם: כנים, ספונטניים, מציאותיים.

נסו להרגיש בנוח. רבים מעובדינו יספרו לכם שהם הרגישו בנוח מיד עם הגעתם לראיון. תחושתכם בראיון מעידה רבות על התאמתכם ל-Hilti. חווייתכם בראיון הראשון מעידה על חוויית העבודה אתנו. לכן, השתדלו לא לחשוב על התפקיד, המיקום, המשכורת. חשבו אם העבודה תשמח אתכם. אחרי הכל, נרצה שתגיעו לעבודה בהתלהבות. חשוב שתרגישו באווירה המתאימה.

הבינו את הערכים שלנו. ערכי היושרה, אומץ, עבודת-צוות ומחויבות חשובים לנו מאוד; הם עומדים בליבת העסק שלנו. אם אתם מזדהים איתם, נשמח לדעת מדוע ובאיזה אופן.

ספקו לנו דוגמאות אמיתיות. נסו לחלוק עמנו דוגמאות אמיתיות בנוגע לגישה ולהישגים שלכם. נרצה לשמוע מה עשיתם או מה תעשו במצב מסוים, לא מה יהיה הדבר הנכון לעשות, או כיצד החברה שלכם עובדת, או תיאוריה משוערת כלשהי. אנו רוצים להכיר את האדם היושב מולנו.

אחרי הכל, זוהי מטרת הראיון. אנו מצפים לפגוש אתכם. בהצלחה!