גלו מקום עבודה ייחודי לעבוד בו

ברוכים הבאים ל-Hilti.

הכלים, הטכנולוגיות, התוכנות והשירותים החדשניים והמובילים שלנו מניעים את תעשיית הבנייה העולמית, כולל כמה מפתרונות ההנדסה השאפתניים ביותר בעולם.

על מנת לספק פתרונות חדשניים אלו ללקוחותינו, אנו מעוניינים לצרף לחיקנו אנשים מסורים בעלי ביצועים גבוהים.

אנו מאופיינים בתרבות עבודה ייחודית, המורכבת מאנשים ממגוון רקעים, עם מחויבות משותפת לשירות לקוחות מעולה. זהו מקום עבודה דינמי ומהיר. ההצלחה בו מתבססת על עבודת צוות ואנו מאתגרים אתכם לפרוץ גבולות.

אנו מעסיקים מעל 30,000 עובדים, ביותר מ-120 ארצות.  אנו מעוניינים להמשיך ולחזק מעמדנו בשוק גם בשנים הקרובות. כדי לעשות זאת, דרושים לנו אנשים יצרניים עם מוטיבציה ומצוינות, שיסייעו ל-Hilti להתקדם.

האם אתם האנשים אותם  אנו מחפשים ?

מחויבים לבניית עתיד טוב יותר

Hilti נוסדה ב-1941, והפכה מחברה משפחתית קטנה לחברה הבינלאומית  שהיא כיום.

מטרתנו היא לבנות עתיד טוב יותר. כלומר, לסייע ללקוחותינו לבנות מהר יותר, באופן בטוח יותר ובתעוזה רבה יותר, ובמקביל לשים לב למורשת שאנו מותירים אחרינו. אנו רוצים להתגאות בהשפעתנו על העולם.

על מנת להבטיח את אמינות מוצרינו, בבעלותנו מפעלי ייצור ומרכזים חדשניים למחקר ופיתוח בכל רחבי העולם. המשרד הראשי שלנו ממוקם בשאן, בנסיכות ליכטנשטיין, שם הוקמה החברה לפני מעל 75 שנים, על ידי מרטין הילתי

ברוכים הבאים מהמנכ"ל שלנו

"אם במבט ראשון, נדמה לכם שזוהי תעשייה אפרורית, אני מעודד אתכם להכיר אותנו טוב יותר. תגלו במהרה שב-Hilti, איננו מסורתיים כלל. למעשה, אנו מקפידים לעשות את הדברים אחרת - מהמוצרים פורצי הדרך שלנו והשיטות החדשניות שלנו למכירה ולשיווק, ועד לדרך בה אנו מתייחסים לאנשינו.

הרצון שלנו לבצע הכל באופן עילאי משתווה רק לתרבות של אכפתיות, המניעה אותנו להקדיש זמן כדי להקשיב לעמיתינו לצוות, לעודד אותם להציב אתגרים ולפתח את הקריירות שלהם בכל צעד.

 

אחרי הכל, הדור של היום מצפה ממעסיקיו לחדשנות. אנו מתגאים בהזדמנות להפוך למקום עבודה מרגש, מתקדם ומטפח."

hilti_aboutus_signature_235x147.jpeg
קריסטוף לוס, מנכ"ל Hilti

כלים וטכנולוגיות בחוד חנית החדשנות

אם תבקרו באתר בנייה בפרויקט בפרופיל גבוה, רוב הסיכויים שתתקלו בשמה של חברת Hilti. אך אנחנו לא עוסקים רק בכלי העבודה החשמליים הטובים בתחומם.

אנו מהווים ספק עולמי מוביל במגזרים רבים, חברה מובילה בשוק. מגוון המוצרים הרחב שלנו כולל טכנולוגיות מצילות-חיים לעצירת שרפות, המשמשות בבתי חולים ברחבי העולם; מערכות התקנה לשיפור הפרודקטיבות בפלטפורמות ימיות; וטכניקות הידוק המגנות על חיי אדם ועל רכוש במקרי רעידת אדמה. כמו כן, אנו מפתחים ומספקים את כל התוכנות, השירותים וטיפולי ההמשך, לשמירה על סטנדרטים ללא מתחרים.

אנו עוסקים בפתרון בעיות, ואלו מופיעות באין ספור דרכים. מסיבה זו, לעתים קרובות אנו יוצרים את הפתרונות שלנו בהתאמה אישית, כך שיענו על הצרכים המדויקים של הלקוחות. זה הדבר המניע אותנו לחדשנות רבה כל כך.

המחקר והעיצוב של כל מה שאנו מייצרים מבוצעים ומעוצבים ב-Hilti. לכן, תוכלו להתגאות בכל אחד מהמוצרים שלנו, ללא חשש.

יוזמות מעוררות פליאה

הכלים והפתרונות שלנו משמשים בכל יום, באתרי בנייה ברחבי העולם. ונבחרנו לעסוק בכמה מהפרויקטים החדשניים ביותר בעולם - מרכבות "קליע" מהירות ואצטדיונים מהפכניים לטכנולוגיות מצילות-חיים להגנה מפני שריפות. המוצרים והחדשנות שלנו משפרים את חייהם של אנשים בכל רחבי העולם.

המשיכו לקרוא כדי לגלות עוד אודות הפרויקטים המעסיקים אותנו. אנו מקווים שהם יעניקו לכם השראה לקחת חלק בהצלחתנו.

ההיסטוריה שלנו

עברנו הרבה מאז שמרטין הילתי הקים את החברה ב-1941, ויש לנו שאיפות גדולות לצמוח. קראו על ההיסטוריה שלנו כדי לקבל מושג על מה שנוכל להשיג.